امداد خودرو | شركت مزدا يدك
امداد خودرو

امداد خودرو

گروه بهمن درراستاي تامين اطمينان خاطر دارندگان خودرو و ارائه خدمات "در هر زمان /در هر مكان"، ازسال 1380 نسبت به ايجاد و توسعه خدمات سيار كوشيده است. امداد خودرو بهمن با بهره‌گيري از پرسنل مجرب، امكانات و تجهيزات مناسب و داشتن شبكه گسترده خدماتي در سراسركشور، عزم خود را جهت ارائه خدمات مطلوب جزم نموده است.

اگر شما يكي از مشتريان و خريداران محصولات گروه بهمن هستيد مي‌توانيد در هر ساعتي از شبانه‌روز از طريق شماره تلفن 48027-021 با مركز پيام امداد و امور مشتريان گروه بهمن تماس بگيريد.

انواع مشتريان امداد

امداد خودرو گروه بهمن خدمات خود را در اختيار دو گروه از مشتريان و خريداران قرار مي‌‌دهد:

مشتري گارانتي: (خودروي مشتري تحت شرايط گارانتي است و قادر به مراجعه به نمايندگي نمي‌باشد)

هزينه‌هاي مربوط به حق بازديد و حق بکسل از اين گونه مشترکين دريافت نمي‌گردد . همچنين هزينه قطعات و اجرت تعويض قطعاتي که تحت پوشش گارانتي تعويض مي‌گردند از مشتري دريافت نمي‌شود (مراجعه به دفترچه گارانتي).

مشتري وارانتي: (خودروي مشتري تحت شرايط گارانتي نمي‌باشد)

كليه هزينه‌ها اعم از حق بازديد، حق بکسل، قطعات و اجرت تعميرات از اينگونه مشتريان دريافت مي‌گردد.


مراحل رسيدگي امداد خودرو به درخواست شما
پس از دريافت تماس مشتري با مركز پيام، پرسنل اين مرکز اقدام به ثبت مشخصات خودرو، مشتري و مشكل اعلام شده مي‌نمايند. ايشان سپس تلاش مي‌كنند تا با ارائه‌ي مشاوره فني مورد نياز بصورت تلفني تماس‌گيرنده را در حل مشكل ياري نمايندد. درصورتي كه مشكل مشتري با راهنمايي‌هاي تلفني برطرف نشد مسئولين مركز از طريق ارتباط با نزديکترين نماينده، اقدام به اعزام امدادگر به محل درخواست مشتري مي‌نمايند. چنانچه خودرو در محل قابل تعمير باشد، نسبت به رفع ايراد اقدام و در غير اينصورت خودرو به نمايندگي انتقال مي‌يابد.