معرفی شرکت | شركت مزدا يدك
معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت مزدايدک (MYC) در تاريخ 1360/04/03 توسط گروه بهمن (ايران وانت سابق) که خود تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران بود، بصورت «سهامي خاص» تاسيس و طبق تصميم مجمع عمومي به «سهامي عام» تبديل گرديده و تحت شماره 41054 در اداره ثبت شرکت ها و مالکيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است. از تاريخ 30/10/1370 مجدداً مالکيت شرکت مطابق تصميم شوراي اقتصاد به گروه بهمن، مالک و مؤسس آن محول گرديد و در حال حاضر اداره شرکت توسط هيئت مديره منتخب گروه بهمن و بر اساس اختيارات حاصل از قانون تجارت و ساير قوانين ذيربط انجام مي‌گيرد. لازم به ذکر است که شرکت مزدايدک يکي از شرکت‌هاي تابعه گروه معظم بهمن بوده و صد درصد سهام آن متعلق به هلدينگ مزبور مي‌باشد.
ماموريت شركت مزدايدك در زمينه تهيه و توزيع قطعات و لوازم يدكي، تجهيزات جانبي و خودروهاي سفارشي و ارائه خدمات پس از فروش به خودروهاي توليدي و توزيعي گروه بهمن و محصولات ساير واردكنندگان خودرو و استقرار صنعت توليد بدون كارخانه، در بازارهاي داخلي با بهره‌گيري از فناوري پيشرفته به منظور تأمين منافع ذينفعان و دستيابي به رضايتمندي مشتريان مي‌باشد.
در حال حاضر MYC واقع در کيلومتر 13 جاده مخصوص تهران کرج (مطابق شکل  [1]) با در اختيار داشتن 140 پرسنل مجرب، با تکيه بر اصول و ارزش‌هاي بنيادين خود (رويكرد رفتاري [مثبت‌انديشي، امانت‌داري، روحيه خدمت‌گذاري، صداقت، عدالت، اعتماد]، رويكرد ساختاري  [نگرش سيستمي فرآيندمدار و نتيجه‌گرا]، رويكرد رفتاري - ساختاري [مشاركت فراگير    تعالي سازمان- انسان] فعاليت‌هاي ذيل را به انجام مي‌رساند:

تهيه، توزيع و ورود كليه لوازم يدكي خودروهاي توليدي و توزيعي گروه بهمن و محصولات ساير وارد كنندگان خودرو. 
ارائه كليه خدمات پس از فروش مورد نياز به خودروهاي مزبور كه شامل موارد زير مي باشد:
ارائه خدمات در حوزه گارانتي و وارانتي،
ارائه خدمات ويژه (امداد خودرو) به خودروهاي توليدي گروه بهمن،
گسترش و تجهيز شبكه نمايندگيها،
ارائه آموزشهاي فني و تخصصي براي گروههاي مختلف مشتريان (مالكين خودرو، نمايندگان، کادر فني سازمان و ...) و به اشتراك گذاشتن دانش كسب شده در مورد خودروهاي توليدي گروه بهمن به نمايندگان شبکه تخصصي خدمات پس از فروش.
استقرار صنعت توليد بدون كارخانه
شناسايي، طراحي و نصب تجهيزات و قطعات جانبي خودرو
قلمرو فعاليت شركت بازار قطعات و خدمات خودروهاي سبك و نيمه‌سبك توليدي و توزيعي گروه بهمن در داخل كشور و محصولات صنعت توليد بدون كارخانه در داخل و خارج از كشور مي‌باشد.
چشم انداز: شركت مزدا يدك بر آن است تا در 3 سال آينده با ارائه بهترين خدمات، در كمترين زمان ممكن، با كيفيت مورد نظر مشتريان و حداقل هزينة رقابتي به جايگاهي شايسته در عرصة رقابتي صنعت خدمات پس از فروش دست پيدا كند.