پيام مديرعامل | شركت مزدا يدك
پيام مديرعامل

پيام مديرعامل

"جهاني فكر مي كنيم، جهادي عمل مي كنيم"
پروردگار را شاكريم كه در ظل توجهات حضرت بقيه ا...(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبري ( مدظله العالي) ، افتخار خدمتگزاري به ملت شريف ايران در حوزه صنعت و اقتصاد در اين مجموعه فراهم آمده است.

شرکت مزدا يدک در راستاي فرمايشات مقام عظمي ولايت ، با مديريتي جهادي و پيش رو قراردادن سند چشم انداز 1404 ، فعاليتهايي را در جهت تحقق تکاليف ابلاغي از سوي معظم له  برنامه ريزي نموده است. 

شركت مزدا يدك تكريم ارباب رجوع بعنوان ولي نعمتان گروه بهمن و احترام به ارزش‏هاي اخلاقي و  انساني را اصلي‏ترين آرمان و هدف خود قرار داده و توسعه صنعت ملي با اعتقاد بر  جهاني فكر كردن و جهادي عمل نمودن را رسالت خويش مي داند.

در اين راستا شركت مزدا يدك بر آن است تا با ارائه خدمات با استانداردهاي نوين جهاني، پيشگام مشتري‏مداري در عرصه صنعت كشور باشد.

اين در حالي است كه ضمن تامين قطعات يدكي اصلي و استاندارد تا پايان سال جاري سهم بازار شركت مزدا يدك از لوازم يدكي به بيش از 75 درصد خواهد رسيد.

در اين شرايط رقابت فرصت‏ها و تهديدها خواهيم كوشيد تا رضايت ولي نعمتان خود را تامين كرده و براي اين منظور دستيابي به رضايتمندي 78 درصدي مشتريان  را هدف خود قرار داده ايم.

مزدا يدك برآن است تا با نوآوري در کسب و کار و ارائه روزآمدترين و بهترين راه حل ها و ارزش آفريني بيشتر براي مشتريان، با تکيه بر نيروي انساني متعهد و متخصص و همچنين به کارگيري فن آوري روز در سطح استانداردهاي جهاني، نبض نوآوري و کسب و کار را به دست گرفته و همواره براي ايران و نظام مقدس جمهوري اسلامي افتخار آفرين باشد.


مديرعامل شرکت مزدا يدك